Yozgat - Şehir Merkezi ve Oteller Vip Transfer Hizmeti sunan, Kayseri'de kurulan Alvis Turizm Seyahat Acentası, Türk Hava Yolları Seyahat Acentası, IATA üyesi tüm dünya hava yollarının biletlemesi, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları konusunda turizm faaliyetlerinin yanısıra, 2013 yılı itibari ile de firmamıza ait olan araç filosu ve T.C. Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı D2 Yetki Belgesi ile Turizm Taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibi ve hizmet kalitesi ile uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalşanına mal olmuş, yenilikçi ve temel değerlere saygılı bir anlayışla hizmet vermek arzusundayız.

Ulaştırma kavramı bizler için; Yozgat - Şehir Merkezi ve Oteller Vip Transfer hizmetlerinde misafirimizi bir yerden diğer yere aktarmak anlamından daha çok, misafirlerimizi bulunduğu mekandan güleryüzle alıp, güven içinde arzu ettiği yere en kısa zamanda emanet etmek anlamına gelmektedir.

Yozgat - Şehir Merkezi ve Oteller Vip Transfer Kayseri ve Kapadokya bölgesinde ve tüm yurtta turizm taşımacılığında sektörde öncü olmak, en çok tercih edilen, güvenilir değerlerini koruyarak nice kuşaklara ve nesillere hizmet etme özelliğini korumayı istiyoruz.

Firmamız çağdaş sorumluluk anlayışıyla sürdürdüğü Yozgat - Şehir Merkezi ve Oteller Vip Transfer hizmetleriyle gelenek yaratan sunduğu hizmetin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedef edinmiştir.

Müşteri ihtiyaçlarını anlamayı ve bu ihtiyaçları mükemmel bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir. Yozgat - Şehir Merkezi ve Oteller Vip Transfer

Transfer Ara


Alvis VIP Transfer

Belgelerimiz

Partner
Partner
Partner